Історія закладу

Навчальний заклад здано в експлуатацію 29.12.1984 року. Відкрив свої двері першим вихованцям 23.02.1984 року

Відповідно до рішення № 156 Червонодонецької міської ради народних депутатів Балаклійського району від 21.11.1984 року мав статус відомчого дошкільного навчального закладу підприємства «Шебелинкагазвидобування».

Згідно рішення виконавчого комітету Червонодонецької міської ради № 208 від 11.07.2000 року передано у комунальну власність Червонодонецької міської ради .

Дошкільний навчальний заклад - заклад загального типу, знаходиться у комунальній власності Донецької селищної ради, фінансується за рахунок бюджету, батьківської плати та благодійної допомоги від батьків, підприємців та підприємства ГПУ «Шебелинкагазвидобування».

Дошкільний навчальний заклад є юридичною особою, що має печатку і штамп.

Першим завідувачем дошкільного навчального закладу була призначена :

Красіля Валентина Семенівна. За роки існування закладу завідувачами були досвідчені педагоги - Шевелин Раїса Миколаївна, Мирненко Галина Василівна.

З 01.08.2000 року посаду завідувача дошкільного навчального закладу посідає Шадчинева Олександра Володимирівна.

В Донецькому ДНЗ ( ясла-садок) № 2 "Чебурашка" виховується 155 дітей

Архітектурних змін з початку експлуатації приміщення не відбулося.

На своїх малюків чекають затишні ігрові майданчики, павільони для прогулянок, групові приміщення, музична зала, спортивна зала, спортивний майданчик, «Бабусина світлиця», медичний кабінет.

Працьовитість, ініціативність, любов до дітей, пізнавальна, професійна, творча спрямованість, високо розвинуте почуття соціальної відповідальності, прагнення до самовдосконалення, професійна компетентність, готовність до інноваційної діяльності, активність, організованість, старанність, людяність, милосердність – найсуттєвіші особисті риси якими володіють вихователі нашого садка.

Колектив закладу з великим ентузіазмом створює умови для більш поглибленого впровадження педагогічних ідей , сучасних іновацій у навчально – виховну роботу з дітьми . Все це приносить вагомі результати – дитячий заклад займає почесні призові місця в оглядах – конкурсах підготовки навчальних закладів до навчального року серед дошкільних навчальних закладів Балаклійського району :

- підготовка до 2000 – 2001 навч.року – 1 – ше місце ;

- підготовка до 2002 – 2003 навч.року – 1 – ше місце ;

- підготовка до 2004 – 2005 навч.року – 1 – ше місце ;

- подяка Балаклійського районного відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації завідувачу Шадчиневій О.В. за активну співпрацю щодо модернізації освітньої галузі району в 2004 р.;

- підготовка до 2005 – 2006 навч.року – 2 – ше місце ;

- підготовка до 2007 – 2008 навч.року – 1 – ше місце;

- диплом Балаклійського районного відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації II ступеня«За високий рівень організації експозиції» по підготовці до 2011 – 2012 навч.року;

- подяка Балаклійського районного відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації вихователю-методисту Деркач Ірині Іванівні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти 02.10.2013 року;

- подяка Балаклійського районного відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації вихователю Наздрачовій Людмилі Анатоліївні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня дошкілля 02.10.2013 року;

- подяка Балаклійського районного відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації старшій медичній сестрі Глущенко Тетяні Васіліївні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня дошкілля 02.10.2013 року;

- подяка Балаклійського районного відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації колективу Червонодонецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 за якісну підготовку закладу до нового 2014/2015 навчального року;

- грамота Балаклійського районного відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації кращій групі старшого дошкільного віку Червонодонецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 вихователю Татьковій Т.С. за якісну підготовку до нового 2016-2017 навчального року.

Колектив закладу прмиймає активну участь в житті селища та району.

Дошкільний навчальний заклад базовий з народознавства. Через всю навчально – виховну роботу червоною лінією проходить патріотичне виховання , через всі розділи програми – набуття дітьми народознавчих знань. На базі дошкільного закладу створено музей з народознавства «Бабусина світлиця».

Основний принцип яким керуються педагоги дитячого закладу у вихованні дітей це : «Пізнай себе , свій рід , свій народ , свою землю – ти побачиш свій шлях у житті»(Г.С.Сковорода )

Задача, яку втілює в життя дитячий садок : виховання любові , гордості , інтересу до рідного краю , мови , історії , традицій , свят.

Девіз дитячого садка : "Спрямування роботи на становлення особистості дитини , забезпечення її фізичного та психічного здоров’я , на національно – культурний розвиток , на взаємозв’язок родинного та суспільного виховання , на гуманізацію навчального процесу".

У травні 2016 року наш заклад з гідністю витримав державну атестацію.

У 2017-2018 навчальному році вихователь Татькова Т.С. прийняла участь у фаховому обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» в номінації «Вихователь дітей раннього віку», здобула перемогу – перше місце в І (районному) турі і дійшла до ІІ (обласного) туру, отримала дипломи Балаклійського районного відділу освіти та департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

За 34 роки існування дошкільний навчальний заклад підготував та випустив до школи близько 4500 дітей.

З великою гостинністю, любов’ю та повагою запрошуємо дітей та їх батьків до нашого дитячого садка.

Кiлькiсть переглядiв: 10